DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ POŁACZONY Z PASOWANIEM NA PRZEDSZKOLAKA.

Dzień Edukacji Narodowej jest świętem wszystkich pracowników oświaty. W tym dniu, przez p. Martynę  została przygotowana mała akademia z udziałem dzieci, pracowników i zaproszonych przedstawicieli rodziców. Dzieci w odświętnych strojach, zaprezentowały się w repertuarze jesiennym. Zaśpiewały oraz zatańczyły dla swoich pań i gości. Rodzice podziękowali pracownikom Przedszkola, składając na ręce pani dyrektor Grażyny Ludkowskiej, życzenia i drobne upominki. Na koniec odtańczono wspólny taniec.

W drugiej części uroczystości, odbyło się pasowanie nowoprzyjętych dzieci na przedszkolaków. Ciepłe i życzliwe słowa, do chłopców i dziewczynek  skierowała Pani Dyrektor życząc nowym przedszkolakom wspaniałych przygód i wielu pozytywnych doświadczeń podczas zabaw z rówieśnikami w przedszkolu. Ceremonii pasowania, bacznie i z zaciekawieniem przyglądały się najmłodsze dzieci z grupy “Puchatki”, które swoje pasowanie będą miały w II półroczu.