Publiczne Przedszkole Nr 18 im. Kubusia Puchatka w Pile

Jesteśmy aktywni w pandemii- dbamy o nasz rozwój fizyczny

 

Jesteśmy aktywni w pandemii – dbamy o nasz rozwój fizyczny! Nasze Przedszkole przy współpracy z Akademią Piłkarską Reissa zaprasza na zapoznawcze, niezobowiązujące treningi dla dzieci w wieku 3-4 oraz 5-6 lat.

Daty treningów:

Wtorki: 26 stycznia oraz 2 lutego od godziny  17.00 do godziny 18.00

Czwartki: 28 stycznia oraz 4 lutego od godziny 17.00 do godziny 18.00

Miejsce treningów:

 Hala przy Szkole Podstawowej nr 1 ul. Staromiejska 11 (dawniej Buczka 11) w Pile.

„Wystarczy, że każdy chętny przedszkolak zabierze ze sobą zwykły strój sportowy (koszulka, spodenki, buty do biegania). Udział może wziąć każde chętne dziecko, zarówno dziewczynki, jak i chłopcy z naszej placówki!  To nic nie kosztuje i służy wspólnej zabawie i integracji naszych grup przedszkolnych! Zajęcia prowadzi dwóch trenerów i mają formę ogólnorozwojową służącą aktywności fizycznej dzieci, dlatego zapraszamy do wspólnej zabawy”

Proszę potwierdzić udział  (rezerwując miejsce na treningu)  pod nr telefonu: 502136800

Skip to content