Gotowi do szkoły?

Drodzy Rodzice!

Z uwagi na obecną, dość trudną sytuację epidemiczną wiemy, że pojawiają się pewne wątpliwości związane z odpowiednim przygotowaniem dzieci do podjęcia obowiązku szkolnego.

Zatem w tym szczególnym czasie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w celu przeprowadzenia bezpłatnej, indywidualnej diagnozy psychologiczno – pedagogicznej, która pozwoli bliżej określić mocne strony przyszłych uczniów oraz wychwycić ewentualne obszary wymagające zwiększonego wsparcia.

Aby skorzystać z powyższej oferty należy wypełnić zgłoszenie do Poradni.

Istnieje możliwość pobrania Zgłoszenia ze strony http://www.zespolporadni.pila.pl/index.php/dokumenty-do-pobrania lub osobiście.

Następnie wypełniony wniosek  można dostarczyć osobiście do sekretariatu lub przesłać skan  na adres e-mail: ppppila@op.pl, a oryginał przynieść ze sobą w dniu badania.

W razie niejasności lub pytań prosimy o kontakt telefoniczny 67 3532570.

Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na Państwa wątpliwości oraz udzielą wszelkiego wsparcia informacyjnego ☺️

Marcelina Słota wicedyrektor

Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Pile